Pastor Marek Sobotka.

Zwykły człowiek wśród niezwykłych ludzi. Tak bym określił siebie w miejscu, w jakim pracuję na co dzień czyli w Kościele. W tej codzienności dwie najbliższe mi osoby to moja żona Ania i córka Julia.

To czym się zajmuję jest jak przygoda. Przygoda, która rozpoczęła się, gdy doświadczyłem przebaczenia grzechów i poznałem osobiście Chrystusa, który jest dla mnie Bogiem na wieki. Każdego tygodnia odkrywam drogocenne myśli o Nim, o których nie tylko opowiadam innym, ale które sam stosuję w codzienności. Te prawdziwe historie, którymi dzielę się, są zaczerpnięte z Biblii i niejednokrotnie udzielają odpowiedzi zarówno mnie jak i innym na temat tego jak żyć, aby życie było pełne pasji. Poprzez to, co robię chcę, aby ludzie, na których mam wpływ świadomie uwierzyli w Boga, zaś Ci którzy uwierzyli – dojrzewali w tym jak  żyć z Nim w codzienności.

Dyskusje, wspólne spotkania, budowanie relacji, modlitwa, szukanie przykładów do kazań, dzielenie się tym w jaki sposób rozumiesz lub nie rozumiesz Boga, opinie i sugestie po wysłuchaniu kazania, Twoje osobiste doświadczenia jakie przeżywasz z Bogiem – to wszystko może służyć lepszemu zrozumieniu naszego Boga. Będę Ci wdzięczny jeśli podejdziesz po kazaniu i powiesz mi co myślisz lub napiszesz do mnie maila ze swoimi spostrzeżeniami.

Chętnie spotkam się z każdym, kto chce po prostu pogadać o życiu lub o tym jak je przeżyć by na końcu go nie stracić.

Marek Sobotka
sobotka@schpoludnie.pl