Grupa NEON jest niesamowicie inspirująca i dynamiczna. Budowanie relacji z NEONami daje dużo radości, choć trzeba być dostępnym często 24h/dobę. Służba ta pozwala lepiej poznać samego siebie, a przede wszystkim lepiej poznać Boga. Jest nastawiona na innych. Wynika z miłości i opiera się na relacjach. To ważne, szczególnie dla młodych ludzi. Chcemy, aby NEON było dla Was wsparciem w codziennym życiu, w taki sposób, abyście mogli być potem wsparciem dla swoich rówieśników. To sposób w jaki żyjemy.

NASZ CEL

Chcemy być dla młodych ludzi wsparciem w ich codziennym życiu i  w podejmowanych decyzjach. Pomóc im poznawać prawdę o nich samych i prowadzić ich w budowaniu relacji z Bogiem. Jak? Wskazując na Jezusa i ucząc się chodzić Jego śladami. Chcemy zmieniać siebie i wpływać na otoczenie dzieląc się z ludźmi miłością, którą dostaliśmy od Boga. Chcemy rozmawiać, pytać się, wspólnie szukać odpowiedzi.

GDZIE MOGĘ WAS SPOTKAĆ?

Przyjdź, zobacz, porozmawiaj. Najlepiej wpadnij do nas na Mińską 65 w piątek o 17:30. Wtedy wszyscy jesteśmy razem. Będziesz mógł nas poznać, zobaczyć kim jesteśmy i co robimy. Również dla nas będzie to szansa na to, aby lepiej poznać Ciebie. Zapraszamy!

NEON na Facebook:

FACEBOOK