Nasz Kościół pragnie wspomóc rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej. W tym roku zamierzamy pomóc 16 dzieciom i ich rodzinom z ulicy Kresowej na warszawskim Gocławku.

W jaki sposób możesz się zaangażować? Zapraszamy Cię do uczestnictwa w trzech formach akcji:

1. Restaurant Day
Możesz przyjść 18 listopada i skorzystać z organizowanej w naszej Społeczności jednodniowej restauracji. W ten sposób przyczynisz się do zwiększenia dochodu, który przekażemy na Gwiazdkową Niespodziankę.

2. Wymarzony prezent
Możesz podarować prezent, który spakujemy i przekażemy dzieciom i ich rodzinom. Lista wymarzonych prezentów będzie dostępna od niedzieli 19 listopada w Punkcie Info naszego Kościoła. Zakupione rzeczy będzie można dostarczyć do niedzieli 3 grudnia.

3. Świąteczne Spotkanie na ulicy Kresowej
9 grudnia o godz 12:00 możesz wziąć udział w organizowanym przez nasz Kościół spotkaniu na ulicy Kresowej. Wspólnie z dziećmi i ich rodzinami przystroimy stojącą przed ich domem choinkę i zaśpiewamy kolędy, a następnie rozdamy przygotowane dla nich prezenty. Będzie też przesłanie o tym, co jest istotą zbliżających się Świąt. Zanieśmy na ulicę Kresową nie tylko radość ze świątecznych prezentów, ale przede wszystkim Bożą miłość i nadzieję na każdy kolejny dzień!

Kontakt: Aurelia Potocka, tel. 783 276 480
Grupa koordynująca: NEON