Witaj w Społeczności Chrześcijańskiej Południe, będącej Kościołem, który w oparciu o Biblię i z mocą Ducha Świętego wspiera ludzi w nawiązywaniu osobistej relacji z Bogiem. Bogiem, który w swojej miłości i mocy ma dla każdego cudowny plan i który ma siłę by przemieniać nasze życie!

Idźcie więc i pozyskujcie uczniów pośród wszystkich narodów. Chrzcijcie ich w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego i uczcie ich przestrzegać wszystkiego, co Wam przekazałem. A oto ja jestem z wami przez wszystkie dni aż po kres tego wieku.

Ewangelia Mateusza 28:19-20

Te słowa są dla nas wyzwaniem, dlatego w Kościele, który tworzymy będziemy używać wszystkich naszych darów i talentów oraz korzystać z każdej możliwej formy z wyjątkiem grzechu, aby zaprezentować ludziom Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie jako Zbawicielu. Wierzymy, że wszystko co robimy powinno być pełne entuzjazmu, pasji i sprawiać, że nasze i Twoje życie będzie pełne, dzięki działaniu Boga. Jezus wykonał swoją misję ze względu na Nas, my pragniemy ja kontynuować ją Ze Względu na Niego i Ciebie.

 

Jesteśmy częścią Kościoła Chrystusowego