GRUPA WORSHIPOWA

Czy byłeś kiedyś na koncercie? Jeśli tak to pewnie zgodzisz się ze mną, że jest to o wiele lepsze niż słuchanie nagrania z niego. Jeszcze lepszą rzeczą jest to, kiedy to Ty sam możesz dać koncert dla kogoś. I w pewnym sensie tym właśnie zajmuję się tu na Mińskiej. Razem z innymi gramy i śpiewamy lecz nie dla siebie, ale dla samego Boga. Wykorzystujemy nasze talenty, aby oddać chwałę temu któremu oddaliśmy nasze życie.

NASZ CEL

Podczas naszych wspólnych niedzielnych spotkań chcemy całkowicie skupić się na Bogu. Chcemy Mu coś z siebie dać i coś od Niego wziąć. Kolejne części nabożeństwa w różnym stopniu mają nam w tym pomóc. W części nabożeństwa zwanej uwielbieniem chcemy poprzez modlitwę, pieśni i muzykę stawać przed Bogiem z podziwem, dziękczynieniem, czcią, prośbą, skruchą, przeprosinami. Chcemy śpiewając o Nim stawać przed Nim takimi jakimi jesteśmy, takimi jakimi On nas stworzył, bez fałszu, bez maski. Wierzymy, że będąc takimi możemy lepiej przyjmować to co Bóg do nas będzie mówił. W ten sposób służymy Bogu, ale również innym ludziom. Chcemy bowiem przez muzykę i modlitwę jak najlepiej pomóc całemu kościołowi w przybliżeniu się do Boga, we wspólnym oddawaniu Mu czci. Porównując zatem czas uwielbienia do teatru to cały kościół stoi na scenie gdzie śpiewa, modli się i gra dla Boga, który jest naszą widownią, a zespół jest tu jedynie suflerem.

JAK MOGĘ DOWIEDZIEĆ SIĘ O WAS WIĘCEJ?

Jeśli już wiesz kim jesteśmy i co robimy, a teraz chciałbyś się dowiedzieć jak to wygląda w praktyce to przyjdź, zapraszamy w każdą niedzielę o godz. 10.30 na Mińską 65. Czas przed i po nabożeństwie to dobra okazja do rozmów. Zapraszamy również na nasze próby muzyczne.